W ArcelorMittal Poland mamy swobodę kształtowania własnej kariery. Na każdym kroku możemy liczyć na wsparcie menadżerów i kolegów z zespołu. Chcemy, aby nasze produkty były coraz bardziej wytrzymałe, lżejsze i produkowane w zrównoważony sposób. To prawdziwe wyzwanie, które wzbudza w nas nieskończoną pasję i chęć do działania.

Zobacz aktualne oferty pracy.

LinkedIN ArcelorMittal Poland:

LinkedIN ArcelorMittal:

Poznaj możliwości rozwoju w ArcelorMittal Poland

Szeroki wachlarz szkoleń

Nasi pracownicy mają dostęp do szkoleń specjalistycznych, technicznych, menadżerskich, językowych oraz rozwijających ich kompetencje miękkie.

Szkolenia mogą być  realizowane stacjonarnie w komfortowo wyposażonych salach naszego kampusu Uniwersytetu ArcelorMittal lub zdalnie przez platformę My Virtual Campus, w ramach globalnego ArcelorMittal University. Dzięki temu rozwiązaniu, pracownicy w każdym oddziale firmy na świecie mają możliwość rozwijania tych samych kompetencji.

Indywidualny plan rozwoju

Wspieramy naszych pracowników także dzięki systemowi oceny okresowej, w opraciu o zarządzanie przez cele. Pracownik wraz ze swoim przełożonym ma możliwość kontrolowania swoich osiągnięć na bieżąco, diagnozując po drodze obszary, które wymagają poprawy.

Do dyspozycji naszych pracowników oddajemy całą gamę narzędzi rozwojowych – oprócz szkoleń, czy programu mentoringowego możemy wspólnie uczyć się poprzez udział w projektach i wymieniać doświadczenia z pracownikami innych oddziałów z grupy ArcelorMittal.

Podnoszenie kwalifikacji

Umożliwiamy naszym pracownikom podnoszenie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych w różnych typach szkół: w szkołach średnich, na studiach wyższych i podyplomowych. W dodatku wspieramy pracowników w procesach związanych z pracami doktoranckimi.

Wybrane projekty i programy rozwojowe

- Szkolenia „Bezpieczeństwo to my”

Jest to unikalny, szeroko zakrojony projekt edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa. Program skupia się na praktycznym wymiarze przeciwdziałania wypadkom w naszej codziennej pracy. Szkoleniami są objęci wszyscy pracownicy operacyjni i mistrzowie, a prowadzą je ich koledzy z zakładów produkcyjnych, który zgłosili się w procesie rekrutacji i zostali trenerami wewnętrznymi. Program trwa od 2016 roku, a jego kolejne edycje obejmują tysiące naszych pracowników.

- Learning Week

Podczas Learning Week promujemy ideę nauki przez całe życie i motywujemy pracowników do zastanowienia się nad swoją ścieżką rozwoju. W ramach  tego wydarzenia organizowane są warsztaty oraz spotkania rozwojowe i motywacyjne.

- Dzień Bezpieczeństwa, Tydzień Zdrowia i Dni Równowagi

Co roku organizujemy dla naszych pracowników szkolenia i inspirujące wydarzenia mające na celu zwiększyć świadomość w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia oraz polepszyć jakość życia codziennego. Wśród zorganizowanych wydarzeń znalazły się m.in.: warsztaty mindfullness, muzyczne warsztaty relaksacyjne, warsztaty żywieniowe, akcja „Schudnij z nami” – z kompleksową opieką dietetyka i fizjoterapeuty.

- Mistrz na starcie, Kierownik na starcie, Niezbędnik menadżera

W ramach tych inicjatyw organizujemy usystematyzowane szkolenia wprowadzające poszczególnych pracowników w ich nowe role. Programy wzmacniają kompetencje menadżerskie i pozwalają na szybsze objęcie nowej funkcji.

- Dni rodziny

Mając świadomość jak ważna jest idea work-life balance, co roku przygotowujemy warsztaty z okazji Dnia rodziny, które pomagają w budowaniu odpowiednich relacji z bliskimi.

Wewnętrzne oferty pracy

Dzięki platformie rekrutacyjnej w chmurze, nasi pracownicy mogą rozwinąć swoją karierę w strukturach lokalnych, jak i globalnych. Wystarczy się zalogować i zaaplikować na wybraną ofertę pracy w wewnętrznej odsłonie naszej platformy.

Oferty rekrutacyjne tradycyjnie widnieją wewnątrz przez 2 tygodnie zanim zostaną ogłoszone na zewnątrz firmy. Nasi pracownicy mają w dodatku możliwość skorzystania z programu płatnych poleceń.

Praktyki, Staże, Stypendia

Uczniowie i studenci mają okazję poznać naszą pracę „od kuchni”, dzięki naszemu programowi praktyk uczniowskich i studenckich. Oprócz tego oferujemy stypendia najlepszym studentom. Wielu z nich, po odbytych stażach/praktykach zostaje z ArcelorMittal Poland, aby dalej rozwijać swoją ścieżkę kariery.

Aplikuj na praktykę lub staż

Regulamin programu stypendiów​​​​​​​

Zobacz etapy rekrutacji

01.

Przesłanie aplikacji

Pierwsze wrażanie jest bardzo ważne, prześlij do nas swoje aktualne CV:

odpowiedz na aktualną ofertę pracy

02.

Spotkanie rekrutacyjne (online)

Chcemy Cię bliżej poznać i zweryfikować Twoje dopasowanie do wymagań na danym stanowisku pracy oraz do naszej kultury organizacyjnej.

03.

Spotkanie rekrutacyjne z menadżerem (online)

Jeśli spełniasz kryteria określone dla danego stanowiska, zaprosimy Cię na kolejne spotkanie, na którym będziesz mógł poznać swojego potencjalnego Przełożonego i zweryfikować swoje wyobrażenie na temat naszej firmy.

Sprawdź benefity

Firmowa integracja

Corocznie organizujemy takie projekty jak Learning Week - Tydzień Nauki, Dzień Bezpieczeństwa, Dni Równowagi, pikniki rodzinne z okazji Dnia Hutnika i Dnia Dziecka oraz Tydzień Zdrowia. Są to wydarzenia tematyczne, które na stałe wpisały się w kalendarz naszych inicjatyw.

Inspirujące szkolenia

Podejmujemy wiele działań i inicjatyw szkoleniowych, które mają na celu podnoszenie efektywności osobistej naszych pracowników - w tym umiejętności menadżerskich oraz współpracy zespołowej.

Wspólne posiłki

Każdego dnia możesz korzystać z dofinansowanych posiłków w naszych firmowych stołówkach.

Zdrowie

Oferujemy Ci bezpłatną, profesjonalną opiekę zdrowotną.

Rozrywka

Po pracy masz szansę skorzystać z dofinansowania do wypoczynku – oferujemy: karty Multisport, bilety do kina, na basen oraz na wybrane imprezy kulturalne (przedstawienia, koncerty).

Przedszkola

Dla dzieci naszych pracowników otworzyliśmy kreatywne przedszkola w Dąbrowie Górniczej i Krakowie! W programie zajęć wykorzystywane są następujące metody: Metoda Dobrego Startu, elementy Metody M. Montessori oraz Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn.

Wypoczynek

Chętnie dofinansujemy Twoje wczasy pod gruszą, a także wycieczki rekreacyjne.

Premie i nagrody

U nas możesz liczyć na tradycyjny dodatek z okazji Dnia Hutnika, a także comiesięczne premie i nagrody roczne.

Przyszłość

Mamy dla Ciebie również Pracowniczy Program Emerytalny -  w całości opłacany przez pracodawcę.

To nie wszystko

Możesz również skorzystać z innych benefitów, np. niskooprocentowanej pożyczki mieszkaniowej, programów prozdrowotnych, z programu mini grantów- możesz wspierać również swoją społeczność i starać się o dofinansowanie do różnych projektów społecznych oraz wielu innych – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem