Aktualności

Srebrny Listek CSR dla ArcelorMittal Poland

15/06/2023

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju zostało docenione Srebrnym Listkiem CSR POLITYKI przyznawanym przez Tygodnik Polityka we współpracy z Deloitte i Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To najbardziej prestiżowe zestawienie, w którym wyróżniani są liderzy #ESG (ang. Environmental, Social and Governance) w Polsce.

Od lat pracujemy nad wzmacnianiem etycznych postaw, w oparciu o najlepsze globalne i lokalne praktyki w zakresie zarządzania. Wyróżnienie w XII edycji Listków CSR POLITYKI pokazuje, że nasze starania są słuszne i widoczne dla interesariuszy. Dziękujemy.

Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrała Magdalena Soboń-Stasiak, prawniczka, Compliance Officer.

Otrzymaliśmy to wyróżnienie kolejny raz, ale wciąż jesteśmy tak samo dumni. Odpowiedzialność biznesu i wspieranie lokalnych inicjatyw to ważna część strategii naszej firmy – podkreśla Magdalena Soboń-Stasiak

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem